Олег Березюк: «Поки парламент імітує законодавчу розумову недієздатність, олігархи виводять гроші в офшори»

Українська економіка розвиватиметься, а масова міграція громадян на Захід припиниться лише тоді, коли олігархи, які прийшли до влади 20 років тому і досі залишаються владою, почнуть працювати на державу. Поки ж вони, акцентує голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк, лише накопичують тут капітали, які врешті виводять в офшорні зони.

Тим часом політики та чиновники лише імітують боротьбу з вульгарним капіталом. Так, не тільки не ухвалюють важливі закони, але й не працюють вже ухвалені. «Прикладом цього, – розповідає Олег Березюк, – є законопроект про трансфертне ціноутворення, який ухвалили два роки тому. Це закон, який зобов’язує олігархат платити в країні. Чому він дотепер не працює?

По-друге, митниця. Хто заважає закрити «чорну діру» української митниці? Люди? Захід? Ні, український олігархат та українська корупція. Ми говоримо про це три роки і розуміємо, що ті, від кого залежить вирішення питання, просто не хочуть нічого робити. І не будуть!

По-третє, доки парламент буде практикуватися у законодавчому слабоумстві та не зможе ухвалити закон про антикорупційний суд? Документ стоїть на перепоні розвитку олігархату та справді змінить систему управління в державі. Коли олігархату треба ухвалити якийсь закон, його ухвалюють протягом одного дня».

Однак, надважливий закон про антикорупційний суд, за словами Олега Березюка, не розглядає правовий комітет. Ігнорує цю проблему і керівництво Верховної Ради. Народний депутат підкреслює: «Якщо комітет не спроможний це зробити, це має зробити голова Верховної Ради, скликавши комітет та очоливши його для розгляду цього питання. Це знак не тільки для олігархів, що вони мають задуматися, це знак для українських людей, що держава дбає про їхній добробут».

Поки ж, підсумовує політик, вітчизняний олігархат хоче тримати Україну в аутсорсі та перекласти відповідальність за внутрішні проблеми на людей.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини