Олег Березюк: «Під тиском людей бюджетна децентралізація все-таки залишилася на рівні минулого року»

Як повідомив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, в ухваленому парламентом бюджетному кодексі немає тих ризиків скорочення бюджетної децентралізації, на яких «Самопоміч» наголошувала після подання проекту та його голосування у першому читанні.
«Це великий поступ, що не відбулася реверсна дотація, не перекинулися повноваження, не забезпечені фінансами. Також залишили в тому стані, який був, навчальні заклади І та ІІ рівня акредитації», – зазначає Олег Березюк.
Голова фракції наголошує, що завдяки титанічним зусиллям та під тиском людей і міських громад залишився той статус-кво, який був минулого року: «Це, без сумніву, добре. І потрібно хоча б на два-три роки залишити рівень фінансування місцевих бюджетів на такому ж рівні.
Але ще було б дуже добре, якби повернули розподіл роздрібного тарифу на паливно-мастильні матеріали, як було у 2016-му. Бо цьогоріч гроші за друге півріччя прийшли людям наприкінці листопада — на початку грудня, і вони їх використати вже не зможуть. Так, ці гроші залишаться у них в бюджеті на наступний рік, але сьогодні тільки попередньо врахована інфляція на рівні 12%, тому 12% своїх коштів люди вже втратили».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини