Олег Березюк: «Парламент служить олігархам, яким, аби вберегтися, потрібна поліцейська держава»

Під час погоджувальної ради парламенту голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк звернувся до народних депутатів, цитуючи вислів Голови Верховної Ради під час промови після голосування за зняття голови Антикорупційного комітету: «Що з нами сталося?»

«Тож що з вами сталося? Що сталося з парламентом, який вперше в новітній історії, порушуючи статтю 80-ту Конституції України, позбавляє народного депутата посади за політичні погляди і боротьбу із корупцією. Це демократія? Парламентаризм?

Що сталося з парламентом, коли на трибуну приходить Генеральний прокурор і дозволяє собі зухвалим способом ставити народних депутатів «на коліна», натякає їм на складення мандату, якого він не давав, погрожує слідством і судом. Це демократія? Чому парламент мовчить?» – наголошує Олег Березюк.

Голова фракції переконаний, що парламент мовчить, бо в страху підтримує побудову поліцейської держави: «Додаючи всі статті бюджету на правоохоронні органи, за який парламент проголосував, ми легко нарахуємо 93 мільярди, коли на Збройні Сили України — 86 мільярдів. І це тільки 46% від потреби української армії, яка сьогодні є головним гарантом того, що країна буде незалежною, суверенною, і що цей парламент зможе працювати.
Чому Президент дотепер, посилаючись на регламентні норми, які так легко порушувались, коли призначався Генпрокурор, не вносить закону про Антикорупційний суд? Люди на вулицях не вимагають скинення Президента чи парламенту — люди вимагають антикорупційного суду.

Під прикриттям правоохоронних органів — рейдерські захоплення землі по всій Україні. Ви прийняли бюджет, внаслідок чого селяни сьогодні перекривають міжнародні магістралі. Це що, злочинці також? Їм також Курченко платить чи хтось інший? Ні! Внаслідок тектонічних зіткнень олігархату сьогодні тріщить лоб селянина: за різними експертними розрахунками, із селянського бюджету забрано від 10 до 16 мільярдів гривень. Це що — підтримка українського села, за яке ми так «ратуємо»? Ні, це підтримка олігархічно-сировинної мафії в Україні!» – зазначає Олег Березюк.

Відтак, фракція «Об’єднання «Самопоміч» закликає парламент прийняти закони, які дбатимуть про людей: «Ми маємо прийняти закон про антикорупційний суд і так звану реінтеграцію – визначити, врешті-решт, ворога і дату окупації України. І, будь ласка, виправіть свої помилки — заберіть гроші в олігархів і віддайте селянам, які сьогодні сіють і годують українську армію і українську державу», – підсумовує голова фракції.

object(WP_Term)#13125 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини