Олег Березюк: «Парламент має припинити знущатися над селянами!»

Верховна Рада повинна у четвер, 19 грудня, підтримати проект закону #7403, що має на меті захист прав та законних інтересів сільськогосподарських виробників, які експортують олійні культури. У цьому певен керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Народний депутат зауважує: «Повернулися з аграрного форуму. Такої злості, ненависті та недовіри, яку депутати відчули на цьому форумі, давно вже не було. Люди, які мають п’ятсот-тисячу-дві тисячі гектарів землі, ненавидять тих, хто забирає в них гроші. Люди не проти і хотіли б, щоб в Україні розвивалася переробна промисловість агропромислової продукції, але не способом забирання з кишені селянина грошей».

Відтак, депутатами Аграрного комітету Верховної Ради було зареєстровано проект закону #7403, який виправляє ганебну ситуацію, коли олігархат просто забирає гроші у селян. Документ необхідно підтримати.
«У четвер ця ганебна помилка знущання над селянином в Україні має бути виправлена Верховною Радою», – підсумовує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини