Олег Березюк: «Опір колонізації – найбільше завдання сьогодні»

Під час погоджувальної ради парламенту голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк звернувся із проханням до української влади – не йти проти людей.

«Народ є джерелом цієї влади і він хоче жити в нормальній, цивілізованій, демократичній державі. Але демократична держава – це держава, де є суд, для всіх однаковий. За три роки цієї влади суд став однаковим для всіх? Скальпель, який зробив цей парламент – декларації чиновників – стали предметом розгляду справедливого суду і гнів народний був задоволений? Чи далі переслідуються ті, хто борються із корупцією? Ні, суду немає, а отже, немає демократичної держави!», – зазначає народний депутат.

Окрім того, блокада торгівлі із окупованими теориторіями показала українцям,  як економічно колонізується держава, торгуючи із тимчасово окупованими територіями і Росією тротилом, селітрою, хімією, адже вугілля – лише невеличка частина всього. Тому уряд мусить легітимізувати блокаду торгівлі на крові.

На переконання голови фракції «Самопоміч», влада повинна не обкрадати людей, не бути поплічником економічного та політичного колонізатора, а боротись за українську незалежність та деколонізацію.

Тому Олег Березюк закликав парламент виконати обіцянки, дані українському народові на Майдані під час Революції Гідності, продуктивно працювати та приймати закони, які захищають Україну від колонізації: «Сьогодні опір колонізації, яка так і не зменшилась протягом трьох років, має стати  нашим політичним завданням. Перебуваючи у війні із найбільшим, віковічним ворогом та колонізатором цієї землі, ми не маємо права воювати один із одним і зобов’язані показати людям, що ми в парламенті не розпродуємо компанії, не продаємо тротил, а приймаємо закон про окуповані території та міжнародним правом захищаємо людей, які перебувають сьогодні на окупованій території. Ми приймаємо закон про вибори на пропорційній основі, формуємо новий склад ЦВК, робимо роботу уряду прозорою, яка буде служити українським людям».

Олег Березюк
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини