Олег Березюк: “Олігархічній владі потрібні залежні чиновники і поліцейська держава, а не вільні громади”

За словами голови фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олега Березюка, державний бюджет на у першому читанні ухвалили в “олігархічному угарі”, прикриваючись дуже цінними речами та словами. Однак насправді у документі й надалі залишається дуже велика загроза для місцевого самоврядування, і коли збільшується фінансування силових відомств та апарату органів центрально влади, натомість недофінансовується медицина та освіта.

Сукупність витрат на МВС та Генеральну прокуратуру, Нацгвардію перевищує бюджет Збройних сил України. У воюючій державі такі речі є недопустимими.

Крім того, ніхто навіть не задумався, що на 10 мільярдів гривень збільшили фінансування центральних органів влади — на управління і заробітні плати, однак зменшили на 7 мільярдів бюджет медицини та на 4 мільярди – освіти. І це в той час, коли у цих галузях прийняті базові реформаторські закони. Вони просто не запрацюють без фінансування!”, – наголошує Олег Березюк.

За його словами, внаслідок двох тижнів важких дискусій, вдалося зупинити підняття акцизів на радіочастоти: “Це означає, що немає підстав підвищувати тарифи і плату за зв’язок в Україні, за нашою вимогою цю норму прибрали із Податкового кодексуАле у бюджеті і надалі залишається дуже велика загроза для місцевого самоврядування, бо олігархічній владі потрібні залежні чиновники і апарат утиску, тобто поліцейська держава, а не вільні громади.

Сьогодні в залі роздавались подарунки. На жаль, такою вульгарною є політика в Україні. Так, є ще багато брехні. Та, водночас, є три тижні, аби показувати її та працювати. Головне — відверто говорити ізлюдьми і до кінця йти з вимогами. Борітеся — поборете!” 

 

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини