Олег Березюк: «Олігархічна кліка бере реванш в українській інституційній державі»

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк переконаний, що після ранку сподівань і надій, який принесла Революція Гідності, через слабкість і корумпованість Україна сьогодні входить у важкий період реваншизму олігархічно-кримінального управління, та наводить конкретні приклади.

«По-перше, закон про так звану судову реформу та процес його розгляду, де вносяться зміни до 20-ти законодавчих актів та чотирьох кодексів — це приклад того, як повертаються в житті ганебні норми впливу прокуратури на судовий процес і його повна непрозорість. Кому це буде служити? Криміналітету і корупції!

Друге — істерія навколо закону про реінтеграцію, якого, до речі, ще ніхто і не читав, говорить про те, що невдала спроба знищити суверенітет України через зміни до Конституції сьогодні пробується знову «просунутись» у законі про реінтеграцію. Кому це буде служити? Легалізації присутності українського ворога на окупованих територіях і нищенню української держави зсередини», – наголошує Олег Березюк.

І третій приклад олігархічно-кримінального реваншизму, зауважує голова фракції, це бюджет країни на 2018 рік: «У людей гроші забираються, нуль — на ліки, але пакуються кошти в правоохоронні органи — МВС, прокуратуру, а також в Адміністрацію Президента. Яку державу ми будуємо — людську чи олігархічну?

Мало того, що це — інфляційний бюджет і там немає жодних механізмів внутрішньоекономічного розвитку. Уряд не виконує пряму інструкцію Податкового кодексу і не будує бюджет на основі нового податку на виведення капіталу, який обріже кінці олігархічно-сировинній кліці, а дасть можливість малим та середнім підприємцям розвивати свій бізнес. Цього не робиться, бо уряд слугує олігархам!»

Олег Березюк наголошує, що у проекті бюджету закладається повне знущання і пограбування місцевих бюджетів.

«Олігархат розуміє, що сила держави — виключно в силі малих міст та сіл. Тому їх треба знищити. Усі спостерігали і бачили приклад нищення сили місцевого самоврядування Львова протягом року. Усі зараз спостерігають і будуть спостерігати знущання над силою самоврядування в Миколаєві. Олігархату не подобається, що там є сила людей, які підтримують справжнє місцеве самоврядування. Так само, як не подобаються паростки сили місцевого самоврядування серед депутатів «Самопомочі» у Харківській міській раді, яких просто фізично не пускають на сесію, а правоохоронні органи служать не місцевому самоврядуванню і людям, а олігархічній кліці, яка сьогодні бере реванш в українській інституційній державі», – підсумовує народний депутат.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини