Олег Березюк: «Олігархат шукає будь-які шляхи, аби залишитися при владі»

На переконання голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, країна сьогодні переведена на ручне, абсолютно злочинне управління – олігархи та їхні «прихвостні» грабують людей через тарифи та ціни, а деякі із них навіть готові віддати суверенність України заради свого перебування «при кориті».

Народний депутат наводить приклади свавілля: «Міністерство фінансів другий рік вперто не фінансує програму підтримки швидкої медичної допомоги. Сфера, до речі, реформована майже п’ять років тому, однак катастрофічно недоотримує фінансування – цього року для лікарів швидкої медичної допомоги закладена зарплата лише на декілька місяців, а заміняти старі автомобілі і колеса в них — взагалі коштів немає. Як уряд збирається далі проводити реформу, якщо не може профінансувати того, що давно вже зроблено?

У Херсонській області голів об’єднаних громад усно інформують працівники і керівники ДФС про те, що на 30% знижується ринкова оцінка землі, хоча бюджети ОТГ пораховані на 2018 рік за попередніми цінами. ОТГ фантазують, що саме так олігархи при владі готують продаж землі за дешевшу ціну. То що це: шантаж ОТГ, взяття їх в заручники чи справді бажання пограбувати людей?

За 10 хвилин до ухвалення бюджету на 2018 рік понад 10 мільярдів гривень було забрано в середніх та малих фермерів і передано двом- трьом олігархам. Сьогодні вперто не ставиться на голосування закон 7403-2, який має повернути людям ці гроші.

Також уряд та Міністерство фінансів вперто не хочуть принести в парламент закон про пенсії військовослужбовцям. «Кинувши» людей у «реформі» із так званим пенсійним осучасненням, сьогодні влада не говорить тим, хто захищає країну, якою буде їхня старість.

Це все – ручне управління державою заради пограбування людей», – наголошує Олег Березюк.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини