Олег Березюк: «Олігархат не хоче втікати з влади. Тому його треба забирати»

Політики мають говорити правду – що Україною керує олігархат, який треба забирати від влади, адже країна перебуває на межі виживання.

Про це заявив керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк.

Він наводить приклади результатів такого правління: «Ви знаєте, звідки беруться тарифи і чому? Тільки тому, що влада, в тому числі, дві третини парламенту, які належать сімом людям в країні, створюють обставини, де вихолощується бюджет країни. Сьогодні дефіцит бюджету – 200 мільярдів. Як вони поповнюються? З кишень людей, в тому числі, з тарифів».

Ще один результат «роботи» олігархів – той факт, що кожного дня від 30 до 100 тисяч кубометрів газу неконтрольовано «вилітають» у повітря в місті Борислав.

«Чому державне підприємство «Укрнафта» цього газу не ловить? – підкреслює Олег Березюк. – Тому що це олігархічний бізнес, і держава, Генеральний прокурор, судова система ними куплені та їх не карають».

«Країною керує олігархат, який не хоче і не буде втікати від влади, його треба забирати, – підсумовує народний депутат. – Для цього треба ухвалювати закони про вибори, про скасування недоторканності. Необхідно також скасувати шахрайські формули «Роттердам+» та «Дюссельдорф+», а щоб не треба було підвищувати тарифи — запровадити податок на виведений капітал та перекрити митницю».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини