Олег Березюк: «Олігархат дурив західний світ, перекладаючи гроші у свої кишені»

Закони про Антикорупційний суд та вибори до Верховної Ради на пропорційній основі з відкритими списками можуть змінити політичний ландшафт України на користь людини, а не олігархату. У цьому певен керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк.
Він переконаний: ухвалення цих документів в другому читанні дасть нам можливість побудувати сильну економіку, суспільство, яке дбає про людину, та армію. «Тоді будемо справжньою вільною державою», – акцентує народний депутат.
Водночас, на його переконання, ухвалення у першому читанні в листопаді нового Виборчого кодексу стало для багатьох несподіванкою, адже документ невигідний олігархам, які керують 2/3 парламенту. «У них все налаштовано, – пояснює Олег Березюк. – Система виборів або купівлі голосів у людей, яким однаково, налагоджена протягом декількох десятків років».
Ще складніша ситуація, продовжує політик, з другим читанням закону про Антикорупційний суд. Він розповідає: «Міжнародна спільнота в особі МВФ нарешті зауважила, що протягом десятків років олігархат фізично дурив західний світ, беручи гроші для стабілізації української економіки та перекладаючи їх у свої кишені.  А людям розказували і далі розказують, використовуючи підконтрольне телебачення, що нас посадили на голку. Олігархат посадив Україну на голку! Антикорупційний суд може змінити політичний ландшафт».
Підсумовуючи, Олег Березюк нагадує, що шанси на ухвалення документів є, для цього потрібна лише чітка позиція українців. Чинником в Україні є не тільки олігархат, а люди, і тиск з боку людей є дуже важливим, в тому числі, з боку медіа», – резюмує народний депутат.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини