Олег Березюк: «Об’єднання «Самопоміч» – це єдина партія, яка в парламенті опонує олігархічному режиму, і тому нас так не люблять»

 «2 січня провід партії «Об’єднання «Самопоміч» юридично висунув Андрія Садового і 3 січня запропонували це зробити з’їзду партії», – зазначив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк. Це рішення він називає історичним як для політсили конкретно, так і для країни загалом.

«Саме сьогодні, саме зараз «Об’єднання «Самопоміч» проводить історичний з’їзд. Ми вперше в своїй історії висуваємо і маємо свого кандидата у Президенти України. Це Андрій Садовий. Це дуже важлива подія, тому що політична партія «Об’єднання «Самопоміч» – це єдина партія, яка має парламентську фракцію, яка в парламенті опонує олігархічному режиму, і тому нас так не люблять, тому олігархи нас так знецінюють. Але Садовий ухвалив рішення, і партія його висуває на посаду Президента України».

В Андрія Садового є всього три завдання, але вони надважливі, пояснює далі Олег Березюк.

 

1)      Повернути довіру до влади.

Усі кандидати, які нібито сьогодні є в топ-рейтингу, мають насправді найбільший антирейтинг, і люди не довіряють владі. Робити реформи чи будувати державу без довіри людей неможливо.

2)      Побороти корупцію.

Всі закони ухвалені. Єгор Соболєв з командою громадських активістів створив 99% законодавства, чому ж воно не працює? Тому що при владі ті, які не дбають про закон і є понад законом.

3)      Модернізація країни.

Чому в Бориславі має на день вилітати в повітря 100 тисяч кубів газу, а ми маємо за це платити тисячі гривень на місяць, кожне домогосподарство. Треба модернізувати країну в кожній галузі – починаючи від газової і закінчуючи перельотами  країною, звичайним парком в звичайнісінькому місті.

 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини