Олег Березюк: «Ніхто, крім людей, сьогодні державу захистити не може»

Лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк закликає людей уважно досліджувати списки політичних сил, які йдуть на позачергові вибори до Верховної Ради.

«Ми уважно проаналізували списки всіх політичних сил, в тому числі тих нових, які дають надію. Точніше, продають надію. Тому що любов у віру давно продали. В списках тих новітніх продавців надії представники регіоналів другого ешелону, які приходять і будуть виконувати накази людей, що останні 15 років керують країною».

І остання надія тільки на українського виборця, який має голосувати за тих, хто відстоює правду і українську суверенність, державність.

Березюк наголошує: «Тільки народ державу захистив в 2004, в 2013-14, викинув владу на третій електоральній революції і саме зараз вибере в парламент тих, хто захистить державу».   

Нагадаємо, що «Самопоміч» – єдина в Україні політична сила, яка, не чекаючи ухвалення Виборчого кодексу, провела справжні праймеріз. Кандидатів від цієї політсили обирали люди шляхом рейтингування.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини