Олег Березюк: «Не тільки через американський сніданок у Раді немає людей — олігархи не зігнали своїх рабів»

На думку голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, витрачати дні пленарного тижня для участі у Молитовному сніданку Президента США — непрофесійно з точки зору народних депутатів: «Подія, безумовно, є непересічною для американської держави, але для України це нераціонально і стосовно часу, і стосовно суті».

Він переконаний – стосунки України і США потрібно підтримувати і розвивати. Однак, насамперед, у рамках робочих поїздок.
«Фракція «Самопоміч» зараз якраз готує робочі поїздки до Брюсселя і Вашингтона, але це будуть, наголошую, робочі поїздки не в пленарні тижні і для переконання та розвитку стосунків із цивілізаційними демократичними партнерами України, без яких, за великим рахунком, нам буде важко втриматися проти віковічного ворога».

Втім, народний депутат вважає, що не лише через поїздку до США у залі парламенту немає нардепів.
«Насправді у Раді працює дві третини олігархічних прихвостнів і васалів. Олігархи не хочуть приймати закон про вибори до Верховної Ради за відкритими списками на пропорційній основі, тому що тоді можливість стати депутатами для тих, хто дослухається до думки простих людей, буде значно більшою.

Тож оскільки сьогодні не розглядаються законопроекти, важливі для олігархів, то немає й депутатів. Відбувається рутинна робота, а як тільки це буде потрібно, вони «зженуть» своїх. Думаю, загалом все це робиться, аби ще більше знецінити цей парламент», – заявляє Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини