Олег Березюк: «Не можна перетворювати воєнний стан на абсурд»

Воєнний стан мусить бути воєнним станом, заявляє лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк:«Не треба перетворювати це на абсурд і фарс: тут читаємо, тут не читаємо, тут рибу загортаємо».

Йдеться про пропозицію Президента і спікера провести вибори в Об’єднаних територіальних громадах у тих областях, де діє правовий режим воєнного стану.  Їх заборонила проводити ЦВК після рішення Верховної Ради про воєнний стан.

«Щодо голосування стосовно виборів в ОТГ на територіях, де оголошено воєнний стан – це абсурд. Бо воєнний стан або демократія. Воєнний стан не дозволяє людям  вільно агітувати і збиратися. Якщо Президент це зробить – дозволить вибори, це означає, що він вводить квазівоєнний стан, так бути не може. Президент, запроваджуючи воєнний стан, бере відповідальність за організацію роботи і життя людей на території введення воєнного стану. Тому ніяких виборів там бути не може. Це наша чітка позиція».

 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини