Олег Березюк: «На сильних не нападають»

Росія була, є та завжди буде найбільшою загрозою для України. «Це, – переконаний голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк, – віковічний український колонізатор». Аби виграти це протистояння, за словами парламентаря, необхідно пам’ятати – на сильних не нападають. Відтак, маємо побудувати два пояси безпеки.

Олег Березюк деталізує: «По-перше, нам потрібно чітко відмежувати лінію зіткнення та кордон з Російською Федерацією потужним поясом безпеки. Це має бути пояс потужної ракетної техніки. Ракетна держава може собі це дозволити, ми маємо потенціал випускати серійно ракети. Крім захисту, це ще й високоінтелектуальні робочі інженерні місця. Це дозволить зменшити кількість втрат воїнів, а з іншого боку, підняти економіку країни.

Сьогодні розвинені держави, які цінують людину, і їм дорогий воїн, не воюють солдатами, воюють високотехнологічною зброєю».

Другий пояс безпеки має бути на Заході. Народний депутат акцентує: «Російський чобіт знають на власній шкірі прибалти, поляки, угорці, румуни. Російська пропаганда там витрачає величезні кошти. Україна давно мала би підписати прямі військові договори з країнами Балтії, поляками, угорцями, румунами і створити цей пояс безпеки. На превеликий жаль, дипломатична служба цього не робить».

Олег Березюк підсумовує: «Крім того, що це створює безпеку та співпрацю армій, це створює ринок. Додайте населення України, Польщі, Угорщини, Румунії та декілька мільйонів прибалтів. Це понад сто мільйонів. Це величезний ринок. Я думаю, Франція та Німеччина почали би серйозно думати, до кого хилитися».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини