Олег Березюк: «Миколаївці мають стати на захист свого міста»

На переконання голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олега Березюка, те, що відбувається протягом останніх тижнів — це цькування мера, якого обрали жителі Миколаєва і який разом із миколаївцями і прогресивною частиною депутатського корпусу за півтора року зробив дуже багато.

«Скажу як стороння особа — порівнюючи рік тому і тепер, зараз заїжджаєш в інше місто. Так, є багато недоліків, ще є багато роботи. Але сьогодні ця вакханалія і дестабілізація у міській раді дуже важливого, прифронтового міста України відбувається через те, що мер поперетискав і поперерізав дуже багато грошових схем, які раніше забирали силу. Саме тому олігархічно-сировинна кліка, яка сьогодні об’єднується навколо і колишніх регіоналів, і теперішніх БПП, хоче задушити цей паросток якісної міської роботи у дуже важливому місті», – зазначає Олег Березюк.

Народний депутат наголошує, що жителі Миколаєва обрали мера на виборах, і миколаївці мають дати йому оцінку на наступних виборах: «Це є демократичний, чесний, відкритий спосіб. Миколаївці мають стати на захист свого міста, а не олігархів і тих, хто їм служить. Вони мають стояти на своєму і сказати: прийдуть вибори, і ми будемо вирішувати, хто буде мером нашого міста, як ми вирішили два роки тому».

Олег Березюк додає, що сьогодні Опозиційний блок і БПП — це одна коаліція, коаліція олігархату, який живе за рахунок бюджету.

«Вони намагались засипати Львів сміттям, але ми показали, довели людям їхні плани. Тепер вони вчепились до Миколаєва, бо місто встає на ноги, має гідність, а влада Миколаєва починає поважати людей і чує їх. Проте вони хочуть бачити, що чують тільки їх і виконують їхні олігархічні замовлення, розкрадаючи бюджети. Так більше не може бути», – наголошує голова фракції.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини