Олег Березюк: «Ми повинні наповнити бюджет і використати його виключно в інтересах пересічного українця»

За словами голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, на наступні тижні перед владою в країні стоять два найважливіші завдання: боронити рідний край від віковічного ворога і розвивати рідний край соціально, економічно і політично.

Відтак, потрібно дуже уважно відслідковувати ідею та процес введення миротворців на тимчасово окуповані території, щоб колонізатор, прикриваючись «благородними» цілями, підлим і підступним способом не реколонізував Україну: «Є люди, які хочуть використати голубі шоломи для того, щоб під їхнім прикриттям на зруйнованій ворогом морально і фізично землі провести політичні вибори і реінтегрувати цю біль народу в живе тіло української землі, зруйнувавши її», – зазначає Олег Березюк.

Народний депутат наголошує, що у другій справі — розвитку країни — прогрес може відбуватись виключно через головний документ, який країна кожного року розробляє — бюджет.

«Минулого року добра справа, яка сталася після Революції Гідності — бюджетна децентралізація, була під обстрілом, і місцеві бюджети були пограбовані через по суті скасування акцизів на роздрібну торгівлю паливними матеріалами. І що робить уряд надалі? Знову намагається централізувати бюджет.

Сьогодні ми побачили зміну до бюджетного кодексу, де всі пільги, які держава надавала і надає людям, з наступного року перекладаються на плечі місцевих бюджетів. Це пограбування пограбувань і повна безвідповідальність та відстороненість центрального уряду від людей. Залежність зростає, тому ми маємо не допустити цього пограбування», – говорить Олег Березюк.

І ще одна пропозиція до бюджету, яка, на переконання голови фракції, означає пограбування країни — це збільшення оборонного бюджету без запровадження цивільного контролю: «Беззастережно, нам потрібно більше грошей на оборону, бо армія досі залишається без зброї, без санітарного транспорту і багатьох інших дуже потрібних речей. Але збільшувати його без цивільного контролю — означає грабувати бюджет олігархічним режимом. Тому парламент повинен працювати разом для того, щоб наповнити бюджет і використати його виключно в інтересах звичайної, пересічної людини в Україні».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини