Олег Березюк: «Ми і далі потураємо корупції»

Керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк певен: головним ворогом всередині України є корупція, якій влада подекуди відверто потурає.

«Сьогодні працюють НАБУ і НАПК. Однак вони не можуть завершити свої справи, тому що українська судова система, на превеликий жаль, потурає корупції. Прийняття закону про антикорупційний суд, принаймні, юридично завершить процес покарання тих, хто наніс Україні шкоду – олігархів та корупціонерів. До сьогоднішнього дня жоден з них не покараний, а це знак як для українських людей, так і для інших держав, які хочуть нам допомогти», – акцентує Олег Березюк.

Поряд з саботажем створення антикорупційного суду намагаються нині знищити і систему електронних державних закупівель ProZorro. «У законопроект 2126 про кібербезпеку вкладені законодавчі норми, які руйнують проект ProZorro. Це злочинно!» – підкреслює народний депутат.

У таких умовах, певен він, необхідно запроваджувати нові антикорупційні механізми, одним з яких має стати виборче законодавство.

«Усі обіцяли закон про вибори. Законопроекти готові. Чому не виносяться у зал? Створення законодавчої бази, яка би дозволила проводити вибори на пропорційній основі з відкритими списками – це профілактика спочатку політичної корупції, а далі – і фізичної. Це треба негайно робити», – підсумовує народний депутат.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини