Олег Березюк: «МВС треба заводити не на митницю, а в Борислав та Лисичанськ»

Уряд, визнаючи, що для завершення поточного фінансового року йому бракує 200 мільярдів гривень, розпочинає фейкову боротьбу з контрабандою, заводячи на митницю ще одного агента – Міністерство внутрішніх справ, яке нібито має допомогти зменшити корупцію на митниці.

«Досвід показує, – зауважує керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк, – це буде ще один агент корупції замість того, щоб проводити якісну реформу». Він певен: причина, через яку бюджет втрачає гроші, криється в картельній змові олігархічного бізнесу та Кабінету Міністрів.

Водночас влада ігнорує ситуацію на місцях, де українці потерпають від дій монополістів та олігархів. Наприклад, Борислав, де нині мешканці перекрили дорогу на знак протесту проти дій державного підприємства «Укрнафта», яке просто знищує місто.

Олег Березюк деталізує: «Люди просто більше не дозволяють машинам «Укрнафти» збирати нафту, бо вони самі скоро не матимуть де ходити. Паралельно «Укрнафта» хоче вивести ПДФО з міста Борислав та просто залишити його напризволяще. При цьому, на ден, за даними самої «Укрнафти», в повітря вилітає 30 тисяч кубометрів газу. А за даними незалежних аудиторів – до ста тисяч кубометрів газу. При цьому, ми купуємо газ за дорогою ціною, а бабця у Львівській області боїться варити їсти та бігає до лічильника подивитися, чи доживе вона до кінця місяця на пенсію, яку запропонував їй той самий ряд».

Ще один приклад бездіяльності влади – Лисичанськ, де на новій копанці вугілля відкритим способом на день держава втрачає 1 мільйон гривень. «МВС треба не заводити на митницю, – наголошує Олег Березюк, – а в Борислав, Лисичанськ і налагодити роботу державних підприємств та заборонити роботу нелегальних підприємств, які служать виключно олігархату та не наповнюють державний бюджет країни».

Поки ж цього не відбувається, за словами народного депутата, уряд лізе в кишені людей, підвищуючи тарифи не тільки на газ, але й на електричну енергію. «Ми подали до суду на нелегальне рішення щодо підвищення цін на електроенергію для шкіл, лікарень, комунальних підприємств. Це знущання над місцевим самоврядуванням, яке сьогодні також грабують, щоб наповнити діру в центральному бюджеті», – розповідає народний депутат.

Відтак, «Самопоміч» вимагає від уряду негайно зайнятися роботою МВС, а від парламенту – ухвалити закон про Бюро фінансової безпеки. «Несемо вам повідомлення від людей, – підсумовує Олег Березюк, – вони не хочуть терпіти. Маленький пікет в місті Борислав – перекриття вулиці Гуцульської – може перерости в протест людей проти свавілля уряду та пограбункуукраїнського бюджету».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини