Олег Березюк: «Маємо вибрати — вплив Росії і олігархів чи вплив західної цивілізації і міжнародних партнерів»

На цьому тижні парламент має розглянути у другому читанні законопроект про Вищий антикорупційний суд.

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк вкотре наголошує – у громадській раді, яка братиме участь у відборі суддів, повинні бути представники міжнародних антикорупційних організацій:

«Ці люди – фахівці із міжнародних організацій, які знають корупцію як свої п’ять пальців. Це дуже поважні організації, яких бояться корупціонери у всьому світі.

То чому вони не можуть допомогти нам посунути олігархів хоча б на задній план?»

Олег Березюк переконаний — сьогодні є достатньо доказів злочинної діяльності олігархічної кліки в Україні та злочинів віковічного ворога. «Тому в нас немає вибору – треба йти разом із західним цивілізованим світом і, хоч у непростих умовах, але будувати українську державність на користь української людини. Іти цим шляхом заважає страх десятьох людей втратити владу, яка дозволяла і сьогодні дозволяє їм обкрадати бюджет — гроші українців, які платять податки».

Голова фракції додає – якщо депутати «впруться» і не захочуть створювати антикорупційний суд, МФВ відмовиться від надання Україні стабілізаційної позики. Тоді уряд буде змушений вдатися до зовнішніх запозичень, які є дорожчими в рази, і коштуватимуть українцям від 120 до 150, а за деякими підрахунками і 300 мільйонів доларів на рік у відсотках.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини