Олег Березюк: «Маємо сьогодні ренесанс Української православної церкви. Мільйони українців заплатили за це життям»

Виступаючи у Верховній Раді під час обговорення проекту закону, яким передбачено перейменування УПЦ МП, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк наголосив: «Російська титанічна колоніальна держава використовувала церкву як інструмент переслідування і вбивства справжніх віруючих людей. Проти цього протестували в 1970-х роках протестанти, проти цього протестували і повстали греко-католики. Проти цього протестували і повстали православні».

Врешті ми маємо довгоочікуваний ренесанс Української православної церкви. Парламентар акцентує: «Сьогодні час, коли ми маємо назвати все своїми іменами. Це голосування коштує мільйонів життів, які були заплачені за сьогоднішній день. Він відбувся!»

Олег Березюк підсумовує: «І в нашій хаті буде наша правда, наша сила і воля, бо це українська земля, на якій можуть жити всі, хто приходить в нашу хату з волею, правдою і любов’ю до людини, бо це святе».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини