Олег Березюк: «Кому служить українська влада?»

За словами керівника фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олега Березюка, нині відбувається чергова масована атака на незалежність України. Мова про побудову «Північного потоку-2», що може призвести до знищення української газотранспортної системи. Остання, певен політик, сьогодні є не лише економічним, але й військовим чинником захисту держави від російської агресії.

«Якщо сьогодні Україна не вистоїть, вона зникне як незалежна суверенна держава», – акцентує Олег Березюк. Відтак, переконаний він, уряд має негайно запропонувати парламенту стратегію використання газотранспортної системи та збереження її як інструменту захисту нашої незалежності.

Однак замість цього влада продовжує потурати зловживанням у газовій галузі. У результаті маємо неймовірні масштаби корупції та чергове заробляння на простих українцях. Олег Березюк розповідає: «З 1 травня запроваджується нове нарахування субсидій, де 20-40% населення України втратять субсидії. Безсумнівно, треба карати тих, хто нелегально забирає державні гроші. Але що, 40% населення України раптом збагатилося?! Ні, це пошук грошей не в олігархів, а в кишенях українців, які сьогодні будуть платити за прорахунки уряду».

Аналогічне шахрайство маємо з приватизацією. Народний депутат обурюється: «Усі тішилися, що в Україні почнеться справедлива приватизація. Але з чого починають? Зі стратегічних підприємств.

«Турбоатом» та облгази. Причому, облгази починають вщент нахабнішати – відключають від газопостачання цілі будинки, і ніхто до цього не має жодного відношення. Це така приватизація, боротьба за якість української економіки? Звичайно, ні».

Врешті, політики бідкаються, що українці виїжджають у інші країни. Однак причини цього, нагадує Олег Березюк, не в тому, що громадяни не хочуть працювати тут, а в тому, що вони хочуть жити якісно, а влада нічого для цього не робить.

Народний депутат підсумовує: «Уряд сьогодні взагалі не працює над тим, щоб закрити українську митницю від контрабанди, і далі наживається на цьому. Неможливо заробляти, тому що не можуть легалізувати «євробляхи».

Мільйони українців, які мають транспортні засоби, щоб працювати та підтримувати свої сім’ї, сьогодні шантажують. То кому служать уряд України та влада України?»

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини