Олег Березюк: «Кабмін не доклав зусиль для переговорів з ініціаторами блокади»

Сьогодні набуває чинності постанова уряду щодо порядку переміщення товарів до або з району проведення АТО. Документ, зокрема, передбачає заборону переміщення на тимчасово окуповану територію та з неї товарів, за винятком харчів і ліків у складі гуманітарних вантажів.

Однак, крім того, є виняток. Він стосується продукції металургійної, гірничозбагачувальної, вугледобувної та енергогенеруючої галузей. Перелік та обсяги цієі продукції затверджуються спільним рішенням Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Мінекономрозвитку.

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» наголошує: «Що там написано? Торгувати з окупованими територіями не можна. Можна в особливих випадках, всім. Кого знову дуримо? Люди вміють читати і мають доступ до джерел інформації. Кого дуримо і маємо за нелюдей?».

Фракція «Самопоміч» вважає, що Кабінет міністрів не доклав необхідних зусиль для того, щоб вести переговорний процес з ініціаторами блокади.

«Натомість політики спробували політизувати цей процес, звинувачуючи інші політичні сили та вводячи тим самим людей в оману. Тож часу, витраченого на переговори і пошуки істини та суті, фактично не було. Зате часу на операції знецінення людської гідності вистачило. Вкотре нагадую просту аксіому: «Скільки триватиме торгівля – стільки триватиме війна», – наголошує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини