Олег Березюк: «Генпрокурор поводиться як політик і ганьбить українську правоохоронну систему»

Дати правову оцінку відео та аудіо щодо Михайла Саакашвілі, що їх протягом всього вівторка демонстрував Генпрокурор, має суд. У цьому певен керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк.

Він акцентує: «Суд скаже, і ми побачимо, що відбувається. Скажу тільки, що ми в сесійній залі позбавили депутатської недоторканності не менше десяти осіб, про яких нам так полум’яно розповідав Генеральний прокурор. Однак жодної доведеної до суду справи ми не бачимо. Ми не бачимо жодної доведеної до суду справи щодо людей, які руйнували українську державність у 2013-2014 роках. Але ми бачимо справи в судах та покарання у вигляді 13-ти років позбавлення волі солдатам та воїнам, які воюють за Україну».

Така ситуація, за словами народного депутата, шкодить нікому іншому, як гаранту української Конституції Президенту. Він пояснює: «Сьогодні Генеральний прокурор поводиться як політик, а не як процесуальна особа, і це ганьбить українську правоохоронну систему. Я хочу вірити Генеральному прокурору, найвищій процесуальній особі в країні. Але я не вірю!»

Відсутність довіри посилює й той факт, що чинна влада, яка так щедро роздає обвинувачення опонентам та має на своєму боці правоохоронну систему, продовжує покривати олігархат, який і далі обкрадає українців.

Олег Березюк обурюється: «Куди віддають субсидії, які платить український бюджет за українських людей, які не можуть витримати цього тягаря? Кому, як не олігархам? Яким олігархам? Вони змінилися за останні три роки? Ні! Влада сьогодні в угарі та страху бореться з тими, хто підтримує НАБУ, тому що знає: сіла на схеми попереднього режиму та не хоче з них злазити».

«Називайте когось, як хочете, але пам’ятайте – час завжди буде на боці української демократії, і ми всі разом будемо захищати та боронити українську інституційну державу», – підсумовує народний депутат.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини