Олег Березюк: “Фракція БПП створює штучну парламентську кризу”

На переконання голови фракції “Обєднання “Самопоміч” Олега Березюка, фракція Блоку Петра Порошенка має повернутися в зал і працювати з парламентом щоб знайти вихід із тієї штучної кризи, яку вони створили.

“Сьогодні є всі можливості проголосувати за новий склад ЦВК, прийнявши консенсусне рішення. Але БПП — кістяк коаліції — виходить із залу, шантажуючи парламент і країну. І не приходить на погоджувальну раду, де сидять всі керівники фракцій і шукають консенсусне рішення.

Ми розцінюємо це як штучне створення парламентської кризи заради узурпації влади в руках президента і його фракції”, – наголошує Олег Березюк.
Народний депутат припускає, що за цими діями стоїть бажання заховати те, що саме під керівництвом цих коаліції і президента протягом 4 років грабувався український бюджет.

“Запрошуємо БПП в зал, а Президента просимо очолити якісну розбудову української інституційної держави, а не боротьбу за владу, яка належить олігархам і бандитським кланам”, – підсумовує Олег Березюк.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини