Олег Березюк до львів’ян: «Львів – це демократія. Ми мусимо навчити своїм прикладом, як має бути»

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк закликає львів’ян виходити на Віче. Воно відбудеться завтра о 14:00 на площі Ринок.

«Львів для мене є рідним містом, а для української держави – символом свободи і волі. Напад на Львів – це напад на українську силу і волю. Якщо впаде Львів – впаде місцеве самоврядування в Україні, бо він є його символом – єдиним успіхом публічного демократичного управління в країні.
Львів’ян підтримує вся країна, але ніхто нас не захистить, окрім нас самих. Українцям трохи набрехали про нас, тому я кажу львів’янам: «Не сидіть вдома, виходьте на віче, виходьте на протест!»
Ми мусимо захистити те місто, яке рятує наш дім – Україну, в якій ми всі хочемо жити. Демократія – це про людину, про її життя і здоров’я. Львів – це демократія. Ми мусимо навчити своїм прикладом, як має бути».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини