Олег Березюк: «Держава має механізми припинити телеміст і навіть не говорити про це»

Передвиборчою провокацією назвав анонсований телеміст між російським і українським каналами лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк. Однак, на думку нардепа, у держави є всі механізми, щоб цей пропагандистський телеміст не відбувся.

«Сьогодні є всі можливості в української держави – і Нацрада з питань телерадіомовлення, суди, РНБО, які можуть припинити цю інформаційну агресію і провокацію, яка розробляється в Росії і проводиться всередині країни перед виборами.  Це можна зробити швидко і навіть не говорити про це».

Телеміст між російським пропагандистським мовником «Россия24» і українським каналом «NewsOne» (пов’язаним з кумом Путіна В. Медведчуком) анонсували на 12 липня. На думку Олега Березюка, тут є два нюанси:

«З одного боку – російська імперська зброя проти України та зневага українського законодавства і суверенності. А з іншого боку – це інструмент провокації і відволікання уваги України від дуже серйозних речей, які стаються за кулісами цієї гри».

Згодом український мовник відмовився від проведення телемосту через «погрози журналістам». Однак, сама ідея організувати такий телеміст з пропагандистським рупором виникла не просто так.

«Це наслідок потурання російським агентам всередині країни попередньої влади і невизначеність позиції теперішньої влади. Це наслідок злочинної бездіяльності попереднього президента П.Порошенка і правоохоронних органів України. На жаль, Медведчук весь цей час був в Україні і порушував українське законодавство, і ніхто його за це не покарав, навіть з країни не вислав».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини