Олег Березюк: «Держава має любити людей грошима»

Держава має любити своїх громадян виключно одним способом – грошима. Коштів для цього у нинішнього уряду вистачає, головне – бажання. Про це заявив керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк в ефірі програми «Право на владу», коментуючи сюжет про трирічну дівчинку, якій необхідна пересадка кісткового мозку.

«Дуже часто у нас ухвалюють закони і кажуть, що це перемога, – наголошує народний депутат. – Закон – це не перемога, це крок. Якщо цей закон не профінансувати, операційних, де будуть пересаджувати кістковий мозок, в Україні не буде. Тому сьогодні треба просто фізично уряду, без жодних законів, вони ухвалені, фінансувати медичну галузь».

Мова, за словами Олега Березюка, не тільки про онкологію. Він розповідає: «Ми не бачимо, скільки людей, які не повинні померти, помирають від інфаркту міокарда в XXI столітті тільки тому, що «швидка» з Ананьєва – це районний центр на півночі Одещини – до своєї крайньої точки обслуговування доїжджає за півтори години».

«Держава має багато грошей, і цими грошима сьогодні оперує уряд держави, – підсумовує Олег Березюк. – Сьогодні він не має перепон, щоб взяти гроші з митниці чи передавати з непрацюючого трансфертного ціноутворення в медичну галузь. Їм ніщо цього не заважає робити, тільки бажання немає».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини