Олег Березюк: «Чиновники вищих ешелонів влади переслідують тих, хто заважає їм жити у їх викривленій реальності»

За словами Олега Березюка, він провів свята у судах: в Харкові, де судили заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка, та у Львові, де судили заступника міського голови Яворова Андрія Гаращука.

«У цих судах судили людей, які реально борються із корупцією і будують свої громади. Хто судив? Генеральна прокуратура, яка переслідує їх та продукує абсолютно фейкові, непрофесійні справи, які валяться навіть в наших недосконалих судах», – наголошує Олег Березюк.

Водночас, звертає увагу голова фракції «Самопоміч», Генеральна прокуратура і правоохоронні органи не переслідують тих, хто грабує український бюджет:
«Щось всі сьогодні мовчать про велику перемогу минулого року — півтора мільярда грошей Януковича. А конфіскували у Гонтарєвої 8 мільйонів доларів, які вона заробила на цій оборудці? А провели обшуки у Нацбанку, вилучили комп’ютери, посадили в СІЗО, аби посиділи і подумали, що робили? Чому Генеральна прокуратура прикриває тих, хто насправді грабує українську державу?!»

Проте, на його переконання, найбільший злочин все ж полягає в тому, що, переслідуючи хлопців і дівчат, які сьогодні прийшли молодими до влади і будують свою державу, вони демотивують чесну молодь іти в державне управління. «Це — злочин проти української державності», – акцентує народний депутат.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини