Олег Березюк: «Час обирати – цивілізація чи деспотія?!»

Прикриваючись політичними маніпуляціями та скандалами, олігархи та їх слуги в парламенті, за словами керівника фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олега Березюка, замість руху до західної цивілізації з прозорими правилами управління державою, штовхають Україну до східної деспотії. «Реванш та помста сьогодні керують олігархатом в країні. Вони таким способом готуються взяти владу наступного разу», – акцентує народний депутат.

Одним з прикладів помсти, продовжує Олег Березюк, є запровадження електронного декларування для громадських активістів. Він зазначає: «Реванш і помста, тому що громадські організації дуже професійно увійшли у розкриття корупційних схем олігархату та показали людям, як насправді грабується державний бюджет країни. Це, звичайно, не сподобалося олігархам. Вони вирішили це знецінити».

Крім того, реальні реформи брудний капітал підміняє імітацією роботи. Олег Березюк підкреслює: «Ця мишача вовтузня тільки для того, щоб не голосувати за закон про національну безпеку, про антикорупційний суд, бо він є реальною загрозою олігархату. Вони не мають політичної волі. Люди повинні уважно спостерігати, хто це робить».

Відтак, нині ми повинні обрати – йдемо до західної цивілізації чи повертаємося до деспотії на сході. Прикметно, що особистісний вибір олігархів радикально відрізняється від їх бачення розвитку країни.

«Коли олігархи обирають, де лікуватися та навчати дітей, то не відправляють їх до Воронежа, а відправляють на Захід, – підсумовує Олег Березюк. – Треба визначитися – Захід, демократія, повага до людини, прозорий бюджет чи східна деспотія, де можна красти з бюджету, але ніде навчати дітей, та де панує нечесність».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини