Олег Березюк: «Безпека України – це якісний бюджет на 2017 рік»

Уряд і Верховна Рада мають усвідомити, що бюджет на наступний рік має бути якісно опрацьований і розроблений, бо сьогодні сила безпеки держави – в людях, а не в паперах, цифрах, олігархічних розборках та розподілі країни. На цьому наголошує керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

У наступному бюджеті левова частка коштів знову закладається на фінансування армії. «Це правильно, тому що солдат повинен бути озброєним, навченим, одягненим, ситим і вільним. Але незважаючи на обсяги державного фінансування, волонтери і далі постачають армію», – зазначає керівник фракції. Відтак, нардепи вимагають від Міністерства оборони та Укроборонпрому проаналізувати використання бюджету у 2016 році, аби прозоро сформувати кошторис на 2017 рік.

Також сьогодні безпека країни – це освіта та охорона здоров’я у найменшому селі. «Великі сільські школи тримаються виключно на батьках, вчителях і учнях. Сьогодні, коли уже пройшла половина семестру, у школах досі немає підручників для 4, 7 та 8 класів. Компанії, які виграли торги на забезпечення вугіллям, не завезли його, а ціна зараз зросла, тому його буде менше та може не вистачити для опалювального сезону. У комп’ютерному класі єдиний комп’ютер – принесений з дому. Чому міста і села витрачають кошти на освіту і медицину – це все відповідальність держави, де субвенції? Чому у районній лікарні немає якісного рентгенапарату?», – акцентує Олег Березюк.

Нардеп наголосив також на необхідності скасування оподаткування пенсій  та заробітних плат працюючих пенсіонерів: «Безпека країни – це і забезпечені люди, які все життя чесно пропрацювали у цій державі – пенсіонери. Так, уряд заявляє, що піднімає пенсії на 10%, це добре. Але ми повинні негайно прийняти закон, який відміняє оподаткування пенсій та заробітних плат працюючих пенсіонерів та продовжити мораторій на спецпенсії більше 10 тисяч гривень. І зекономлені гроші повернути людям у пенсіях».

Олег Березюк
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни