Окупаційні адміністрації «ЛНР» та «ДНР» на межі існування – читайте у новому номері газети «Самопоміч»

Читайте у газеті «Об’єднання «Самопоміч» від 4 березня:

– Завдяки блокаді окупаційні адміністрації «ЛНР» та «ДНР» опинились на межі існування. Окрім того, блокада викрила найбільшу за останні роки аферу в енергетичній сфері країни.

– Скальпель. Оксана Сироїд про людей на коліях у Бахмуті, під Лисичанськом та Ясинуватою які показали, як далеко з колії конституційного ладу зішла українська держава.

– «США допомагатимуть тим, хто хоче втілювати зміни», – Олена Сотник про настої американських партнерів, їхні оцінки реформ та плани щодо подальшої підтримки України.

– Субсидії – «живими» грошима. Немонетизовані адресні допомоги завдають шкоди усій економіці країни.

– Казкова Бобриця. Мешканці села поблизу Києва об’єднались навколо спільних цінностей і тровять простір, в якому хочеться жити.

– Холодноярська республіка. Маловідома сторінка української боротьби за незалежність.

– Опір колонізації. Олег Березюк про те, що парламент повинен об’днатись навколо прийняття чітких та зрозумілих законів, яких вимагають громадяни і які захистять країну від російської колонізації.

– Донорство крові: допомага хворим та користь для організму.

Усі номери газети.

Нагадаємо, «Об’єднання «Самопоміч» пропонує можливість безкоштовно передплатити газету та отримувати її двічі на місяць у свою поштову скриньку.

Для оформлення безкоштовної передплати можна обрати зручний спосіб із трьох варіантів:

1. Зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 0 800 21 01 01 (по буднях з 9:00 до 18:00 год. (обід з 13:00 до 14:00 год.) дзвінки з усіх телефонів у межах України безкоштовні);

2. Заповнити анкету на сайті samopomich.ua;

3. Заповнити бланк квитанції для передплати та принести її у найближчий офіс «Самопомочі» у вашому місті.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини