Оксана Сироїд звернулась до СБУ, Генпрокуратури та регламентного комітету з приводу вчорашніх подій у парламенті

Заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд скерувала звернення Генеральному прокурору та керівникам СБУ і регламентного комітету з приводу вчорашньої присутності у сесійній залі парламенту представників силових структур.

«Вчора поліцію втягнули в політичні ігри та змусили порушити закон, провівши її службовців до сесійної зали. Там, де люди сповідують демократію, нога військовослужбовця або правоохоронця не може переступати поріг парламенту. Єдиний виняток – коли вони звітують перед парламентом у рамках парламентського контролю.

Пригадайте Крим, як проводилося захоплення Верховної Ради АРК. Ми не знаємо, ким будуть наступні люди, яким заманеться прийти до парламенту. І не знаємо, з якою метою вони прийдуть.

Відучора – ми не маємо жодних гарантій, чи апарат і охорона Верховної Ради стануть на захист парламенту. Саме парламенту, а не окремих депутатів», – зазначає Оксана Сироїд.

Віце-спікер наголошує на тому, що парламент – єдиний державний орган, діяльність якого відрізняє диктатуру від демократії: «Ті, хто підривають парламент, підривають демократію. Ті, хто заохочують розгулювання людей у формі сесійною залою парламенту, штовхають державу до мілітарної диктатури».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини