Оксана Сироїд запропонувала ЄНП інструмент для боротьби з дезінформацією

Лідерка “Самопопочі” Оксана Сироїд звернулася з листом до Президента Європейської народної партії Дональда Туска з пропозицією запровадити інструмент, який дозволить обмежити використання політичними опонентами дезінформації.

“Політичні сили, які відкрито називають себе демократичними та до яких наші західні партнери також ставляться, як до демократичних, переходять межі, використовуючи тоталітарні методи. Вони не гребують поширенням фейків, дезінформацією та розділенням суспільства у виборчій компанії”, – зазначила в листі Оксана Сироїд.

Така ситуація є загрозою не тільки для України, і саме тому лідерка партії “Самопоміч” висунула пропозицію щодо створення Кодексу поведінки та етики Європейської народної партії, який би обмежив використання дезінформації під час політичних компаній. Саме про це йдеться у листі до Президента Європейської народної партії.

Детальніше з текстом листа можна ознайомитись за посиланням: Letter to President of EPP та переклад листа лист Президенту ЄНП.  

object(WP_Term)#13011 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини