Оксана Сироїд: «Законопроект про нацбезпеку, який нібито готовий до другого читання, повертає нас в епоху брежнєвського авторитаризму»

У законопроекті про національну безпеку і оборону немає ані системи командування і управління відповідно до стандартів НАТО,  ані парламентського контролю за розвідкою та оборонним бюджетом. На цьому наголосила під час погоджувальної ради віце-спікер парламенту Оксана Сироїд.
За її словами, міжнародні партнери в шоці і у відчаї від цього шахрайства. Так само, як і українське військо.
«Вочевидь, мета цього законопроекту є дуже простою – дати Президенту, секретарю РНБО разом з іншими заробляти на оборонному бюджеті; дати можливість Верховному головнокомандувачу уникнути відповідальності за команди, які він віддає, щоб садити Назарова та Колмогорова, і при цьому всьому тримати військо у рабстві.
Окрім того, законопроект пропонує фактично перетворити міністра оборони на міністра Збройних сил, після чого його можна безболісно ліквідувати. Натомість величезні повноваження отримує прокуратура. Напевно для того, щоб військові прокурори могли краще заробляти на тому, що будуть грабувати військовослужбовців (чим вони сьогодні успішно займаються, переслідуючи і принижуючи їх», – наголосила Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини