Оксана Сироїд – владі: «Ви домовляєтесь з Росією! Побійтеся українців. Вони вам цього не пробачать»

За крокодилячими сльозами, які проливаються владою за загиблими під час Революції гідності та війни, приховується допомога Росії та її окупації України. У цьому переконана віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

Вона акцентує: «Якщо Президент, секретар РНБО та голова профільного комітету в парламенті заробляють на корупції з оборонного бюджету, то це допомога Росії в її окупації України. Якщо уряд виставляє на приватизацію підприємства критичної інфраструктури, «Турбоатом», обленерго, то хто їх має купити? Ті самі олігархи? Та сама Росія? Ви хочете знову допомогти Росії?

Якщо Президент та уряд ведуть перемовини стосовно російських гарантій щодо транзиту російського газу, то це російський сценарій та допомога Росії.

Якщо Президент та уряд за три роки війни не запропонували моделі управління газотранспортною системою, то це допомога Росії в її окупації України. Якщо уряд знижує видобуток українського газу в умовах, коли ми залежимо від Росії, її постачання газу в Україну, то це допомога Росії в окупації України».

«Я не апелюю до вашого сорому чи страху перед Росією, – підсумовуючи, звертається Оксана Сироїд до політиків, – бо сорому у вас немає, а з Росією ви домовляєтесь та думаєте, що так буде вічно. Вічно так не буде. Побійтеся українців, бо вони вам цього не пробачать».

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини