Оксана Сироїд: «Війни завжди закінчуються. Якщо ми назвемо війну війною, то за нею обов’язково настане мир»

Про війну, яку Росія розгорнула на українських землях, в Києві у рамках дискусії «Лінія розмежування. Голос» говорили політики, громадські активісти, представники духовенства та митці.

Одним із ініціаторів заходу стала віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, яка зазначила, що сьогодні українська держава балансує на межі буття і небуття та знаходиться у стані справжньої війни з країною-сусідом. Відтак, необхідно не лише розуміти загрози, які стоять перед державою через військову агресію РФ, але й шукати інструменти, котрі допоможуть вирішити конфлікт на сході України.

«Це не можуть бути Мінські домовленості, тому що у них Російська Федерація розглядається як миротворець, а не сторона конфлікту. За таких обставин Україна ніколи не зможе залагодити проблему, в тому числі, з Росією», – зауважує Оксана Сироїд.

Перш за все, певна віце-спікер, необхідно говорити правду та називати речі своїми іменами, тобто визнати війну війною, а Росію – країною-окупантом.

«Якщо ми називаємо це війною, то за нею обов’язково має настати мир, бо війна завжди закінчується. А якщо ми і далі називатимемо це казна-що, то за одним казна-що настане інше казна-що», – певна Оксана Сироїд.

Вона наголошує: незважаючи на те, що наша держава переживає дуже складний час, Україна має навчитися бути сильною країною та використовувати свої переваги. Так, нашою перевагою у війні з Росією є правда.

«Сьогодні Росія витрачає величезні кошти на пропаганду, і вимушена витрачати ще більше. Правда про війну – це найбільша загроза для РФ. У той же час українці повинні мати доступ до цієї правди, аби перестати бути рабами», – підсумовує Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини