Оксана Сироїд: Успішна українська молодь – отрута для Росії

Росія вбачає реальну загрозу у молодому поколінні українців. Адже сучасна молодь народилася незалежною від Радянського Союзу та його пропаганди. І саме тому Володимир Путін зараз так поспішає об’єднатися та «просто помиритися».

Таку заяву зробила лідерка «Самопомочі» Оксана Сироїд під час зустрічі із студентами Національного юридичного університету ім. Я. Мудрогоу у Харкові.

Оксана Сироїд зустрілася із студентами, щоб поспілкуватися на теми, які турбують молодь. Зокрема, студентів цікавило питання війни на Донбасі і позиції держави, відкриття ринку землі та питання державного бюджету.

«Головний бюджет будь-якої країни формується від справедливого доступу та використання природних ресурсів. Та якщо ресурси цієї країни вивозяться до метрополії, то колонія залишається бідною.  Сьогодні бюджет України 42 млрд доларів. Такий же бюджет має місто Берлін. Ми маємо руду, нафту, газ але, заразом, маємо такий мізерний бюджет», – пояснила Оксана Сироїд.

І зазначила, що 80% критичної інфраструктури України під прямим або опосередкованим контролем Росії. І саме це не дає Україні повноцінно розвивати економіку та вийти із бідності. Тавсе ж Росія так і не може зберігати контроль над Україною. Бо причина тому – нове покоління українців.

«Народилися і виросли люди, які вже не мають ніякої залежності від Росії – це ви. Виросло покоління, яке не тільки не має пуповинної залежності від Росії, а й почало заглядати за інший кордон, де гарно, вільно, красиві міста і хороша освіта.

Кожен день і кожен рік грає проти Росії, бо через 10 років саме ви будете ухвалювати рішення в цій країні. А у вас буде зовсім інша мотивація. Тому Росія поспішає, щоби ви, молодь, не повиростали. Бо вашуспіх є отрутою для російського збереження», – сказала Оксана Сироїд.

На її переконання, Володимир Путін намагається затерти історичну пам’ять українців. І такий сценарій розвитку подій дуже небезпечний для України.

 «За що сьогодні бореться Путін? За те, щоб українці не мали надії, втратили життєздатність та здатність до опору. Невизначеність створюється затиранням пам’яті – «давайте не будемо пам’ятати, хто почав війну, хто вбивав, давайте просто помиримося».  І оце російське «просто помиритися», ця втрата пам’яті – вбиває надію. Тому такий сценарій вигідний для Путіна, а для нас дуже небезпечний», – пояснила Оксана Сироїд.

Оксана Сироїд зазначила, що альтернатива російському «просто помиритися» є.  Україна не повинна піддаватися, а відстоювати своє.

«Україні потрібно вперто стояти на своєму, паралельно зміцнювати армію і розвивати економіку, не йти на російські формули та історії, бо час на нашому боці» – підсумувала лідерка партії.

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини