Оксана Сироїд: «Усі ті, хто вам обіцяє швидкий мир – або продалися Росії, або брешуть»

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд звертає увагу колег на нещодавній виступ начальника Генштабу РФ під час науково-військової конференції.  Вона наголошує, що цей виступ фактично присвячений виключно погрозам Україні.

«Україна не згадується жодним словом, згадуються тільки загрози, але там йдеться про нас з вами. Начальник Генштабу РФ погрожує нашій критичній інфраструктурі, погрожує терактами, погрожує безпеці наших міст, нашому громадському порядку.

Для нас це означає, що Росія не планує миру з Україною. І це означає, що всі ті, хто вам обіцяє швидкий мир – або продалися Росії, або брешуть».

Натомість українська влада, на думку Оксани Сироїд, займається не тим, чим мала би.

«Передовсім влада мала би покарати тих всіх, хто причетний до російської агресії, і, в тому числі тих, які почуваються безпечно у цій залі. Влада мала би покарати всіх тих, хто далі готує диверсійні і терористичні атаки проти українців. Влада мала би захистити критичну інфраструктуру українців, вигнавши з власності росіян і залежних від Росії олігархів. Влада мала би захистити міста, створивши якісну територіальну оборону. Влада мала розбудовувати армію і флот, передовсім не обкрадаючи військо».

На жаль, як констатує Сироїд, реальність інша, і ці 5 років влада витратила на пафосні, але порожні промови і подальший грабунок країни.

«Але промови не захистять державу, не захистять людей. І жодні гроші, награбовані тут, не врятують вас від відповідальності».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини