Оксана Сироїд: «Україна сьогодні умисно поляризована Президентом і його технологами»

Як вважає віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, на цих президентських виборах дебати знецінили.

«На жаль, дебати в процесі цієї передвиборчої кампанії ніхто не хотів використовувати як змагання ідей, як демократичний інструмент. Порошенко, коли йому це було невигідно, перед першим туром – знецінював фактично будь-які спроби запропонувати ці дебати. Водночас зараз Порошенко вважає, що, можливо, вихід на дебати допоможе йому залишитися при владі, сподіваючись на відсутність досвіду свого візаві».

Але віце-спікер переконана, що українці вже вибір свій зробили, і людей навряд чи сьогодні можна переконати. Проблема в іншому, наголошує Сироїд: «Сумно казати, що Україна сьогодні є великою мірою умисно поляризована нинішнім  Президентом та його командою. Є дуже багато мови ненависті. Технологи нинішнього Президента зробили велику помилку, коли пішли на поле приниження людської гідності. Конкуренція з повагою дала би набагато більший результат».

Сьогодні посада Президента – «найвищий приз», і багато хто ладен пожертвувати всім заради того, щоб залишитися при владі чи прийти до влади, але реальність в тому, що неможливо утвердитися, принижуючи людську гідність: «Вся історія нашої політики показує, що приниження людської гідності шкідливе для будь-якого політика».

Також Сироїд зауважила, що недовіра до нинішнього Президента є занадто глибокою: «Не треба дурити людей, всі ж розуміють, що Президент не міг не знати про те, що відбувається в «Укроборонпромі». Людина, яка отримала найбільшу довіру, ніж будь-коли в Україні – 54% в першому турі, настільки бездарно це розтранжирила».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини