Оксана Сироїд: «Треба не шукати диверсантів з Росії, а виконувати свою роботу»

У вівторок, 3 жовтня, Верховна Рада продовжить розгляд поправок до законопроекту №6232, який вносить зміни до ряду процесуальних кодексів та законодавчих актів.

І хоча частина політиків називає ці зміни реформою, на переконання віце-спікера парламенту Оксани Сироїд, судова реформа – це засудження за злочини на Майдані, розслідування злочинів колишньої влади та засудження високопосадовців за корупцію. «Коли це відбудеться, будемо говорити про судову реформу, – акцентує вона. – А поки це голосування за зміни у процесуальні кодекси, які їх погіршать».

«Більш того, – додає Оксана Сироїд, – під час останнього візиту на Чернігівщину мешканці Ічні, поруч з якими є черговий склад боєприпасів, просили мене передати Верховному головнокомандувачу, що якщо він і надалі буде бездіяльним та халатним у своїх повноваженнях, вони вважають, що будуть наступними після Калинівки».

Склад боєприпасів у Чернігівській області, зауважує віце-спікер, знаходиться всього у декількох кілометрах від населених пунктів. «Склади незахищені, люди ходять туди збирати гриби. Тож треба не шукати диверсантів з Росії, треба виконувати свої функції, надані Конституцією та народом України», – підсумовує Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини