Оксана Сироїд: «Те, що відбулося у Скадовську – це свавілля, і мета його – знищити свободу»

Рішення у  справі мера Скадовська Апеляційний суд Херсонської області може ухвалити вже 27 лютого. Цього дня продовжать розглядати скаргу Олександра Яковлєва  на рішення Скадовського районного суду, який усунув його з посади міського голови на рік.

Перед судовим засіданням відбулося народне віче на захист Олександа Яковлєва. Підтримати його у суді приїхали також народні депутати від «Самопомочі»  Олег Березюк, Тетяна Острiкова, Iрина Подоляк, Андрiй Журжiй та віце-спікер парламенту Оксана Сироїд. На мітингу вона заявила: «Я хочу подякувати кожному з вас, кожному скадовчанину, що ви готові боротися за  право управляти   своїм містом. Те, що відбулося у Скадовську – це свавілля, і мета його – знищити свободу, бо без громади, без місцевого самоврядування свободи не буде, не буде держави. Це буде тиранія, деспотія, але не вільна держава. Я хочу сказати, що шлях протистояння такому свавіллю може тривати довше. Але цей наш шлях тільки почався і всім нам ще неодноразово доведеться відстоювати те, що ми для себе обрали», – наголосила Оксана Сироїд.  

«Так, цей шлях буде довгий і непростий. Цей шлях складається з перемог і поразок, – підтримав колегу Олег Березюк. – Але сьогодні немає права на поразку. Бо за плечима Олександра Яковлєва – люди, які хочуть і будуть будувати свою громаду. Тому я звертаюся сьогодні до суду, незалежної – я сподіваюся – гілки влади в Україні. Звертаюся, як до тих мужів, які мають думати не про безпеку свою особисту, а про безпеку тих людей, які довіряють свому поводирю. Я хочу, щоб суд, я бажаю, я вірю, що суд буде сьогодні   за людину, за громадянина, а не деспотичну машину, яка бачить в цій людині загрозу. Тому, пане голово, ми сьогодні будемо з Вами на суді разом і сподіваємося, що справедливість, яка є,  буде на нашому боці. Слава Україні», – наголосив під час мітингу Олег Березюк.   

За словами адвоката Яковлєва Кирила Юхна, звинувачення сміховинні. До того ж, свідки під час засідання у вівторок засвідчили: злого умислу у мера не було. І купували для мерії лише найнеобхідніше за найнижчою у місті ціною.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини