Оксана Сироїд: «Сильні – ті, хто веде за собою, а не ті, кого волочать»

Час поховати давно мертві мінські угоди і працювати над новим форматом, переконана віцеспікерка парламенту Оксана Сироїд.

«Мінськ не дав можливості відновити території, не захистив наших життів. Чому не працює Мінський, Нормандський, Будапештський формат чи Женева+? «Бо плач не дав свободи ще нікому, лиш хто борець, той здобуває світ». Нам потрібен український формат, який нас буде робити сильними».

Суть українського формату проста і складається з кількох аспектів.
1. Ми маємо нарощувати летальну спроможність армії. «Якщо хочемо, щоб з нами не воювали – мусимо щодня бути готовими до війни. Якщо ми хочемо, щоб наші солдати не гинули – ворог має боятися їх вбивати», – наголошує Сироїд.
2. Сила в союзах. «Немає держави, яка готова одноосібно протистояти Росії, а отже, ми маємо поєднувати свої зусилля з тими, хто розуміє російську загрозу – наші західні сусіди, США, Канада».
3. Щоб стати сильними – ми повинні покарати ворогів всередині себе. «Медведчук з Бойком мають сидіти за гратами, а не їздити в Москву. Поки ворог сидітиме безкарно посеред нас, ми ворога назовні не поборемо».
4. Ми не можемо роз‘єднувати Крим і Донбас. «Український формат означає, що ці окуповані території – окуповані Росією однаково. Роз‘єднання означає втрату і того, і іншого».

Сильні – ті, хто веде за собою, а не ті, кого волочать.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини