Оксана Сироїд – студентам: «Де б ти не був, ти є державою, яка може щось змінити»

14 червня віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд провела дискусію зі студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка на тему: «Україна у війні: залишатися чи ні?»

«Молодь хоче бути успішною. Бути забезпеченою та реалізованою, – сказала Оксана Сироїд після зустрічі. – Дуже багато молодих людей сьогодні думають про те, що країною успіху для них має бути не Україна. Вони думають про це через те, що ми не мали державності, історії успіху. Вони сумніваються, що Україна може стати для них державою успіху. З іншого боку, вони не вірять, що самі можуть стати тою державою, можуть змінити її та зробити успішною».

«Тому ми говоримо з молоддю, – продовжує віце-спікер, – щоб показати їм, з одного боку, що ми можемо, що ми настільки талановиті, що можемо бути успішні будь-де, і нам насправді багато хто заздрить. З іншого боку, ми, як і інші держави, маємо зробити успіх тут. Набагато легше притулитися до чужого успіху, але ж його хтось там зробив. Німці зробили успішною Німеччину, французи – Францію, американці – Сполучені Штати. Ми є всюди і ми долучаємося до того успіху. Чому ми не можемо зробити його тут?»

«Для цього треба, по-перше, вірити в себе. По-друге, треба вірити, що держава – це ти, що немає нікого іншого, і ти можеш прийти і зробити це так, як хочеш. На будь-якому рівні – в університеті, на підприємстві, в органах державної влади, місцевого самоврядування. Де б ти не був, ти є державою, яка може щось змінити», – підсумовує Оксана Сироїд.

 

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини