Оксана Сироїд: «Розмосковлення слід починати з влади»

Виступ Президента у парламенті – це передвиборчі гасла, які є лише декларативними і з діями не мають нічого спільного. Так охарактеризувала послання Глави держави до Верховної Ради депутат «Об‘єднання «Самопоміч» Оксана Сироїд. За цими патріотичними гаслами ховається брехня.

«Влада чотири роки прекрасно взаємодіяла собі з Росією, прикриваючись патріотичною риторикою. Сьогодні російські агенти сидять в цьому залі, московські агенти сидять в Адміністрації Президента, в органах правопорядку. Вони є в списку найбагатших людей України, вони володіють медіапростором. Це не тому, що Росія така кмітлива, це тому, що Росія в Україні має режим максимального сприяння і почувається абсолютно безкарною».

З одного боку, влада просить закріпити у Конституції євро- та євроатлантичні прагнення України, а іншого – за чотири роки війни Верховна Рада так і не денонсувала цілу низку договорів з Росією. Президент жодного разу не звернувся з цим проханням. А це  договори про військову співпрацю, про обмін секретною інформацією, і Україна їх все ще виконує.

Сироїд наголошує: «Зміни до Конституції потрібні владі і передовсім Президентові України для того, щоб приховати те, що він фактично перебуває під впливом Росії.

Людям не потрібні зміни до Конституції, щоб затвердити свій напрямок про вступ до НАТО та ЄС, вони цей вибір зробили в 2013 році під час Революції Гідності і тоді, коли пішли воювати, захищаючи свою землю».

«Українці рухаються до євроспільноти всупереч зусиллям влади і всупереч зусиллям Президента. І вони будуть частиною західної цивілізації, але з іншою владою і з іншим Президентом».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини