Оксана Сироїд: «Президентські вибори – це не на базар сходити, це дуже відповідальний процес»

Коментуючи інформацію про можливі політичні об’єднання на президентські вибори, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд наголошує: «Президентські вибори – цедуже відповідальний процес. Це не як на базар сходити. Ми не можемо прокинутися зранку, сказати: «Я йду в президенти».

«Президент, – продовжує вона, – це людина, яка сьогодні контролює 50% бюджету України, 500 мільярдів гривень. Немає у Всесвіті людини, яка спроможна одноосібно впоратися з такою відповідальністю. Тобто, має бути команда, має бути розуміння, що з цим робити».

Віце-спікер підкреслює: «Я з великою повагою ставлюся до багатьох особистостей, які сьогодні декларують, що вони йдуть в президенти. Але, вибачте, хто буде з вами управляти 500 мільярдами? Хто ці люди? На основі яких принципів вони будуть це робити? Якщо ми кажемо про «Самопоміч», я знаю, хто ці люди, і я знаю, які принципи. А якщо є обличчя, а за ним потім знову прийдуть ті самі хлопці-олігархи і почнуть керувати, як керували 27 років, тоді мене це не влаштовує».

Відтак, підсумовує Оксана Сироїд, мова має бути не про об’єднання довкола особистостей, а об’єднання довкола ідей, ресурсів та спроможності. Вона резюмує:

«Я сьогодні вважаю, що центром об’єднання має бути «Самопоміч». Ми маємо об’єднуватися довкола розуміння, бо воно в нас є, і точно сьогодні в «Самопомочі» є спроможність».

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини