Оксана Сироїд: «Потрібна зміна влади, бо нинішня діє в інтересах Росії»

Скандальні заяви Генпрокурора Ю. Луценка –  це, як вважає віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, «наслідок тотальної безкарності і безвідповідальності. І Генпрокурор, і Президент неодноразово порушували Конституцію і зневажали людей, які їм дали владу. Потрібна зміна влади, бо нинішня діє в інтересах Росії».

Вона наголошує: «У чинного Президента, а також тих людей, яких він призначав на посади, на словах було дуже багато проамериканської солодкої риторики. Проте у своїх діях вони неодноразово ставили під загрозу стосунки України та США, насправді підіграючи Росії. Це є далеко не перший випадок».

Думку Сироїд про підігравання Росії підтримують і американські оглядачі. За океаном кажуть, що чомусь Луценко розповсюджує дезінформацію, щоб зашкодити розслідуванню російського втручання у вибори в США у 2016 р. І це стається безпосередньо перед оприлюдненням розслідування спецпрокурора Мюллера щодо кремлівського втручання у президентські вибори, на яких переміг Трамп.

Колишній міністр оборони США Майкл Карпентер взагалі заявив, що якщо Луценко не може надати доказів того, в чому звинувачує посла США в Україні Марі Йованович, то він мусить піти з посади Генпрокурора.

Оксана Сироїд висловила ще одне припущення, чому заява Луценка виринула саме зараз, за тиждень до виборів:

«Порошенко разом з цією так званою «командою», можливо, готують масовані фальсифікації під час голосувань. Таким чином, може нейтралізуватися позиція уряду США і будь-які подальші заяви. Мені дуже сумно, але я майже переконана, що це план погіршення стосунків з урядом США. Чинний Президент і Генпрокурор зацікавлені в тому, щоб США, можна так сказати, «махнули» на Україну».

І, на жаль, змінити цю ситуацію під силу тільки новій владі, яка прийде після виборів.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини