Оксана Сироїд: «Податки мають сплачувати в Україні і справедливо перерозподіляти»

«Україна сьогодні має такий бюджет, як місто Берлін», – зазначає віце-спікер Оксана Сироїд. І пояснює: «Чому ми живемо в державі, яка має такий бюджет? Подивиться на місто Кривий Ріг. Це місто, яке живе на золотій землі, але чому воно не має ресурсів? Тому що ця земля належить монопольній власності».

А рецепт успішних і багатих міст простий: «Щоб люди жили в достатку, потрібні тільки дві речі: щоби податки з тої землі, яка приносить багатство, платили в Україні, і щоб їх справедливо перерозподіляли».

Оксана Сироїд, як і вся «Самопоміч», наполягає, щоб гроші залишали громадам. І просить українців теж долучатись до цієї вимоги: «Я хочу, щоб депутати міських рад об’єдналися і вимагали від Верховної Ради та від уряду перерозподілу податків. Щоб екологічний збір та рента за користування надрами залишалися в місцевому бюджеті. Адже територія, яка генерує гроші, має ці гроші отримувати».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини