Оксана Сироїд: «Під час політичного міжсезоння в Штатах РФ намагатиметься посилити свою присутність в Україні»

Коментуючи перемогу Дональда Трампа на президентських виборах у США, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд зауважує, що необхідно прийняти вибір американського народу з належною повагою, а Україні, своєю чергою, варто думати, як захистити свої інтереси.

«Упродовж останнього року я двічі була у Вашингтоні й намагалася зрозуміти політику, яка є стосовно України і в таборі демократів, і в таборі республіканців. Напевно, вона є не такою однозначною, як сьогодні може видаватися з екранів українських телевізорів», – зазначає Оксана Сироїд.

Однак нова Адміністрація Штатів, що формуватиметься у найближчі місяці, коригуватиме своє ставлення до війни на Донбасі та до Росії. У цих умовах, продовжує віце-спікер, Україні необхідно зосередитися на двох ключових речах.

«По-перше, спілкуватися з новою Адміністрацією, яка буде сформована, адже від того, як ми доносимо свою позицію, і буде складатися їх думка. Зараз в України є шанс донести ту позицію, яка нам потрібна. Проте, треба не забувати, що Росія достатньо серйозно працювала і працює в Сполучених Штатах», – розповідає Оксана Сироїд.

Віце-спікер продовжує: «По-друге, Україні потрібно думати про те, щоби під час формування Адміністрації у нашому тилу не сталося проблем, бо Росія використовуватиме політичне міжсезоння і намагатиметься посилити свою присутність та вплив в Україні».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13129 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13130 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини