Оксана Сироїд: «Олігархи бояться цифровізації, тому що це – загроза»

Впровадження цифрової або інноваційної економіки в Україні сприятиме, по-перше, знищенню корупції на побутовому рівні. По-друге, помітно послабить олігархів, котрі звикли використовувати Україну як сировинний придаток. У цьому переконана віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

Кажучи про перший аспект, вона наголошує: «Чим більше цифрових послуг, тим менше безпосереднього спілкування з чиновниками та тим більше ми можемо розраховувати на справедливе ставлення та справедливе надання, наприклад,
адміністративних послуг». 

Що стосується мінімізації олігархічного впливу на стратегію держави, то Оксана Сироїд акцентує: «Олігархи сьогодні контролюють більшість у парламенті. Один з них є Президентом. Вони контролюють уряд і вони визначають політику.

Їхня політика спрямована виключно на виснаження ресурсів та їх експорт, а не на створення тут доданої вартості та не на інноваційний розвиток держави. Їм не потрібен ефективний якісний розвиток, бо він є загрозою».

«Якщо буде розвиватись цифрова економіка, на другий план відійде все, що пов’язано з сировинною економікою, і вони перестануть бути такими «супер олігархами», якими є сьогодні», – підсумовує віце-спікер.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини